Hakkımızda

1992 yılında Buldan'da (Denizli) kuruldu.

Pupilla ailesi olarak biz sizlerden ilham alıyoruz

Hikayemiz 1992 yılında, Denizli'de başladı. Dokumanın başkenti Buldan'da, küçük bir atölyede butik bir üretim anlayışına sahip üretim yaptığımız o yıllardan, 10000 m2 kapalı alanda üretim yaptığımız bugüne aynı ruhu taşıyarak devam ettik.

Özgün üretim anlayışı ile havlu, bornoz, peştamal, nevresim takımı, pike ve yatak örtüsü grupları üretiyoruz. Daima ev ve yaşama dair komforu sağlayabilecek ürünleri sizlere sıradışı tasarımlarımız ile birleştirerek sunmak tek misyonumuz.

Dinamik, yenilikçi ancak her şeyden önce sizleri tanımaya çalışan bir ekibe sahibiz. Bu yüzden Pupilla ailesi olarak biz sizlerden ilham alıyoruz. Sizin ihtiyaçlarınıza ve beğeninize hitap eden ürünleri üretmek bizi biz yapan değerlerimizin başında geliyor.

Modern ve teknolojik gelişmeler ışığında sürekli güncellenen üretim ağımızla dünya üzerindeki tasarım trendlerini takip ediyoruz. Yurt içi ve yurt dışında da farklı bölgelerde günden güne büyüyen bir pazar ağına sahibiz. Amacımız ise başladığımız günden beri oluşturmaya çalıştığımız çağdaş ve kaliteli çizgimizi aynı tutku ile devam ettirebilmektir.

Biz yıllardır atalarımızdan öğrendiğimiz ve sevdiğimiz işi yapıyoruz. Ve sizlerin memnuniyeti ile birlikte büyüyen Pupilla markası sizlere ulaştığı noktada ise bizim başardığımız an olacaktır.

Materyal

Daha fazla

Arge

Daha fazla

İlham

Daha fazla